Information about General Data Protection Regulation
Šradha jagja- vēdiskā uguns ceremonija
7 February 2015 12:00 (Event completed)
Ceremonija, kas palīdz aizgājušo senču dvēselēm.

Vēdiskie raksti pasludina, ka dvēsele ir mūžīga, savukārt materiālais ķermenis līdzinās laicīgam apģērbam, kuru dvēsele patstāvīgi maina, ceļojot šajā materiālajā pasaulē. Kad materiālais ķermenis nomirst, dvēsele jeb pati personība iemiesojas jaunā ķermenī un saņem savas iepriekšējas dievbijīgās vai grēcīgās karmas augļus.

Mēs esam ļoti cieši saistīti ar septiņām savu senču paaudzēm un viņu liktenis atstāj iespaidu uz mūsējo. Viņu neatrisinātie dzīves uzdevumi tiek nodoti mums mantojum,ā un , ja mēs neesam spējīgi šos uzdevumus izpildīt, mēs nododam tos saviem bērniem. No mūsu senčiem mēs saņemam dispozīciju pret noteiktiem darbības veidiem un saņemam impulsu reaģēt noteiktā veidā tādās vai citādās situācijās.
Mūsu senči rada ap mums psiholoģisko un karmisko telpu, un tas ir mūsu spēkos atveseļot un apgarot šo telpu. Saskaņā ar Garuda-Purānā teikto, cilvēks nevar tikt uzskatīts par civilizētu un dievbijīgu, ja viņš nekad savā dzīvē nav veicis Šradhas ceremoniju.

Vēdas sauc dievbijīgu dēlu „Putra”, kas nozīmē „tas, kurš atbrīvo savu tēvu no elles”. Tieši Šradha ceremonija ir paredzēta tam, lai dotu mūsu senčiem iespēju atbrīvoties no savu grēcīgo darbību sekām un tādā veidā palīdzētu visai mūsu dzimtai.

Šīs ceremonijas uzdevumi:

1. Palīdzēt aizgājušo senču dvēselēm saņemt garīgo spēku, kura trūkums sagādā ciešanas viņu dvēselēm un neļauj viņiem iet uz priekšu un progresēt. Šrādhas ceremonija ir īpašs garīgais process, kas rada garīgo spēku, un šo spēku mēs ar pateicību nododam saviem senčiem.

2. Mēs varam palīdzēt saviem senčiem un attiecīgi arī sev un saviem bērniem pārvarēt neatrisinātas dzīves grūtības, pārrakstīt sarežģītus dzimtas scenārijus, kas atkārtojas no paaudzes paaudzē, atšķetināt sarežģītus karmiskos mezglus. Karā kritušie, bez vēsts pazudušie, vardarbībā mirušie, pašnāvnieki, atraidītie mūsu dzimtas locekļi- visi šie traģiskie mūsu senču likteņi uzliek mūsu dzīves scenārijam noteiktu nospiedumu, un mūsu spēkos ir palīdzēt atrisināt šīs grūtības.

3. Risināt mūsu dzimtā nākušo abortēto un nedzimušo bērnu problēmu. Abortētie bērni (mūsu un mūsu radinieku) ir atraidītie mūsu dzimtas locekļi. Saskaņā ar dzimtas sistēmas likumiem, neviens no dzimtas locekļiem nedrīkst tikt atraidīts, jo tādā gadījumā tiek izjaukta dabiskā dzimtas enerģijas plūsma, tiek izjaukta harmoniska dzimtas struktūra, palielinās grēcīgo seku nasta, un tas viss neļauj nākamajām dzimtā ienākošajām paaudzēm pilnvērtīgi attīstīties un progresēt. Ar Šradha ceremonijas palīdzību mēs varam atrisināt abortēto bērnu uzdevumu un tādā veida atsvabināt ievērojamu enerģijas daudzumu daudzpusīgai attīstībai.

4. Vērsties pie mūsu dzimtas (gan pa mātes, gan tēva līniju) ar lūgumu dot mums spēku, aizsardzību un svētību. Visu mūsu dzimtas locekļu atbalsts ir ārkārtīgi svarīgs, mēs iegūstam pārliecību un spēku, pateicoties pastāvīgai mīlošu cilvēku- mūsu senču klātbūtnei mūsu dzīvē.

Mūsu dzimtas svētība ir milzīgs dzīvības enerģijas un uz mums vērstas mīlestības resurss. Šradha ceremonija ir cieņas un pateicības izrādīšana visai mūsu dzimtai un lūgums pēc palīdzības un atbalsta.

ОBLIGĀTAS REKOMENDĀCIJAS: 
Uz šo ceremoniju tās dalībnieki ņem līdzi savu aizgājušo radinieku un tuvinieku sarakstu.
Lapas augšpusē ir obligāti jāuzraksta savs uzvārds un vārds, tas ir jāpasvītro vai jāizceļ.
Ja sarakstam nebūs pasūtītāja (ceremonijas dalībnieka) vārda, tas netiks pieņemts.
Saraksts ir jāsastāda uz A4formāta lapas, rakstīt var tikai uz vienas lapas puses (ja nepieciešams, var izmantot vairākas lapas, taču tām jābūt sanumurētām un katras lapas augšpusē jābūt pasūtītāja uzvārdam).
Jāraksta ar roku un salasāmi.

Saraksts sastāv no 3 blokiem:

1.bloks
Šajā blokā mēs rakstām cilvēku- mūsu radinieku, draugu un tuvinieku vārdus un uzvārdus, kuriem mēs gribētu veikt šo rituālu. Rakstiet to mirušo vārdus, kurus pazināt personīgi vai par kuriem esat dzirdējuši no saviem vecākajiem radiniekiem. Sākumā rakstiet radinieku vārdus un pēc tam, ja uzskatāt par vajadzīgu, draugu, tuvinieku un paziņu. Ja jūs zināt noradītā cilvēka vārdu, uzvārdu un dzimtas piederību, tad rakstiet to visu. Šajā blokā jāraksta tie, kuri ir miruši dabīgā nāvē, miruši pāragri, aizgājuši no slimības, kā arī mirušie vēl nedzimušos bērni. Ja cilvēks pazudis bez vēsts un jūs neesat pārliecināti vai viņš ir dzīvs vai miris, tad sarakstā viņu neiekļaujiet.

2.bloks

Šajā blokā rakstām tikai pašnāvniekus (ja tādi dzimtā ir bijuši), kā arī norādām vai ir bijuši abortēti bērni, pēc iespējas norādām to skaitu- savu un to, kuri bijuši dzimtas vecākajiem radiniekiem.

3.bloks

Šajā daļā mēs pierakstām dzimtu uzvārdus, kurām piederam- tie ir kā minimums divi uzvārdi: mammas un tēta. Var tikt ierakstīti arī pieņemto vecāku uzvārdi, kā arī bijušo vīru vai sievu dzimtas uzvārdi (ja ir bijušas šķiršanās).
Ceremonijas vadītājs: Oļegs Jerjomenko
Kad: 2015.gada 7.februārī plkst. 12:00
Kur: Lāčplēša 125, 1.stāvs, lielā zāle
Dalības maksa: 25 Euro, treininga „Dzimtas atmiņas attīrīšana” dalībniekiem- 20Euro
Pieraksts: +371 22038168
Project:
Kultūra
Address:
Lāčplēša 125, 1.stāvs, lielā zāle
Price:
25 Euro, treininga „Dzimtas atmiņas attīrīšana” dalībniekiem- 20Euro
Teacher:
Olegs Eremenko
Tags:
veda, culture