Information about General Data Protection Regulation
Retrīts Bulgārijā „DZĪVES HARMONIJA-2024”
15 - 22 September

Šis retrīts ir paredzēts tiem, kuri vēlas sasniegt prāta mieru, psiholoģisku stabilitāti, pilnīgu intelektuālo skaidrību un apzinātību, kā arī iegūt nevainojamu veselību. Nesaspringts un tīrs prāts ļauj cilvēkam redzēt sevi, apkārtējo pasauli un citus cilvēkus patiesajā gaismā, tādā veidā palīdzot mums dzīvē sasniegt neizmērojamu laimi. Nonākt līdz šādam stāvoklim palīdz meditācija, atslābināšanās prakses un regulāras jogas nodarbības. Taču vesels gars var mājot tikai veselā miesā, un pareizi uzturēt kartībā savu veselību un dzīvot harmonijā ar pasauli mums palīdzēs ājurvēda- tradicionālā vēdiskā medicīnas sistēma.
Tulkojot uz latviešu valodu, vārds „retrīts” burtiski nozīmē nošķirtība, attālināšanās no sabiedrības. Tāda nošķirtība ir sava veida robežas novilkšana starp mums un apkārtējo pasauli, meditāciju un ikdienas steigu.

Jūs uzzināsiet par to, kā apgūt ķermeņa un prāta atslābināšanas mākslu, kā novērst visas negatīvās domas un emocijas, tādā veidā atveseļojot savu psihi. Tiks izskatīti harmoniskas ikdienas dzīves praktiskie jautājumi: pareizas ēšanas noteikumi saskaņā ar ājurvēdu, dienas režīms, attīrīšanās un atjaunošanās prakses, ājurvēdas pašmasāža. Notiks jogas un meditācijas, pranajāmas un joga-nidras praktiskas nodarbības, kā arī ekskursijas pa Bulgārijas svētvietām. Visa retrīta laikā Jums būs iespēja noklausīties vairākus seminārus un piedalīties dažādās meistarklasēs pēc Jūsu izvēles.

EKSKURSIJA PA BULGĀRIJAS SVĒTVIETĀM

NORISES VIETA: pilsēta Sozopole, Bulgārija, komfortablā viesnīcā Melnās jūras krastā.
Sozopole – viena no senākajām celtnēm Bulgārijas Melnās jūras piekrastē, rūpīgi saglabājusi savu lielisko, vairāk kā 26 gadsimtu ilgo vēsturi, kuras neatkārtojamais gars līdz šai dienai ir jūtams vecās pilsētas ieliņās.
Sozopoles radošā atmosfēra.
Sozopole nav līdzīga vairākumam no Bulgārijas Melnās piejūras kūrortiem. Šeit nav trokšņainu viesnīcu – mazo un gleznaino ieliņu cirkņojums un rāmums noskaņo uz mieru un nesteidzīgumu. Pateicoties savai atmosfērai, Sozopole šķiet ļoti saistoša rakstniekiem, gleznotājiem, māksliniekiem, un citiem radošās profesijas pārstāvjiem. Pateicoties senajai arhitektūrai, neparasti artistiskajai atmosfēras un izmeklēto atpūtnieku simbiozei, Sozopole pelnīti tiek uzskatīta par vienu no nacionālās kultūras centriem. Šeit katru gadu norisinās modernās mākslas festivāls „Apolonija”, kurā piedalās mūzikas un mākslas meistari, pazīstamu dramatisko teātru kolektīvi, un slaveni rakstnieki no visas Bulgārijas.
 
Iepriekšēja pierakstīšanās obligāta!

Program:
Retrīts